01 02 03 04 05 05

Raty

Oferty kredytów ratalnych w sieci salonów meblowych PERFECT

Z płatności za pośrednictwem kredytu ratalnego może skorzystać każda osoba pełnoletnia posiadająca numer PESEL oraz pełną zdolność do czynności prawnych, która:

  • legitymuje się ważnym dowodem osobistym (obywatel Polski) lub kartą stałego pobytu i paszportem (obcokrajowiec), oraz
  • wykazuje się stałymi i akceptowalnymi przez kredytobiorcę dochodami, których wysokość potrafi udokumentować.

Szczegóły dotyczące warunków zakupów na raty oraz wymaganych dokumentów dostępne w salonach sieci PERFECT.

Usługi transportowe +48 509 498 622

Transport, montaż i wniesienie mebli zakupionych w sieci salonów meblowych PERFECT

Firma PERFECT TIME współpracuje z firmą transportową, której usługi są do dyspozycji klientów sieci od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 - 18:00. Transport mebli na terenie miasta i poza jego obrębem jest płatny - koszt transportu jest stały; uzależniony od odległości z salonu firmowego, w którym został dokonany zakup. Istnieje możliwość odbioru mebli we własnym zakresie z magazynów PHU PERFECT (niezbędne wcześniejsze telefoniczne poinformowanie obsługi salonu).

Istnieje również możliwość zamówienia usługi wniesienia i montażu mebli - w każdym przypadku cena uzgadniana jest indywidualnie.

Gwarancja

Informacje dotyczące gwarancji i jakości produktów z oferty sieci salonów meblowych PERFECT

Jakość mebli sprzedawanych w salonach sieci PERFECT była wielokrotnie doceniana przez niezależnych ekspertów. Producenci z którymi współpracujemy otrzymali wiele prestiżowych nagród świadczących zarówno o niepowtarzalnym, oryginalnym wzornictwie jak też o najwyższej jakości produkowanych wyrobów. Większość mebli produkowana jest z surowców naturalnych z zachowaniem bardzo surowych norm.

Wszystkie meble sprzedawane w sieci salonów meblowych PERFECT TIME objęte są gwarancją a także bezpłatną posprzedażową obsługą serwisu gwarancyjnego. Minimalny okres objęcia mebli gwarancją to 2 lata (licząc od dnia otrzymania mebli). Maksymalny okres obowiązywania gwarancji na wybrane meble to nawet 6 lat !